MERAK EDİLENLER...

Seo Çalışmasının raporlaması için farklı yollar ve programlar kullanılabiliyor.Benim size önerim Google Analytics kullanmanız olacaktır.Web sitenizi kurduktan sonra bir hesap açın ve google size verdiği kodu her sayfaya yapıştırın.Google analytics grekli olan bütün alanları doldurun.Devamında istediğniz parametrelerde seçim yaparak raporlama yapabilirsiniz.
Paket seo çalışmaları, sizin ne istediğniz ile alakalı bir durum, kısa vadeli bir çalışma yöntemi aslında, zincirleme bir etki oluşturmak gerçektende paket seo çalışmalarında zor.Eksik görülen bir etken için kullanılabilir, seo sektöründe, analiz programları ve izleyicelerin fiyatı oldukça yüksek, böylesi etkenler düşünülerek kullanılabilir.
Google Adworks anahtar kelime sayınız çok ise ve rekabet var ise kullanılmak durumu doğuyor.Burada aslında herkezin kafası biraz karışık, kullanıcı eğilimi önemli insanların reklam alanlarındaki sonuçlara tavrı söz konusu.Düz manyık ile gidersek sonuç alınıyorki pek çok kişi, firma, kuruluş kullanıyor.Gerektiği gibi doğru değerlendirmeler yapılarak çalışılırsa bencede makul.
Seo çalışması aslında siteyi kurmayı planladığınızda, niyetine girdiğinizde başlar ne ile; domain seçimi ile yani ilk adımda hedefe uygun bir domain arayışı, seo başlangıcıdr.Bununla birlikte de site kurma aşaması site içi seo çalışması ve site bitincede site dışı seo çalışması olarak devam eder.
Sitenin yapısına göre bu konu tamamen değişir, link çıkışı yapmak genel olarak zarar veren bir eylem değildir, zaten çoğu arama motoru da algoritmalarını bu linkler üzerine inşa ederler. Nereye link verdiğiniz websitelerin türü, kalitesi önemlidir. Kalitesiz ya da illegal siteleri refere etmeniz, sitenizin arama motorları gözünde kötü bir izlenim yaratmasına sebebiyet verir. Elbette doğru dürüst içerik üretmeyen bir web siteniz var ise ve sitenizi link tarlası olarak kullanıyorsanız bu durumdan hem siteniz hem de link verdiğiniz mecralar olumsuz etkilenecektir.
İstenmeyen backlinkleri tespit etmek için ilk bakacağınız kaynak, Google Webmaster Tools olmalıdır. Google Webmaster Tools'un yetersiz kaldığı durumlarda ise; Ahrefs.com, Majesticseo.com gibi ücretli kaynakları kullanabilirsiniz.

SORABİLİRSİNİZ

SİZİN HEDEFİNİZ ... BİZİMİŞİMİZ
SEO ON6