SEOON6 SEO BURSA HİZMETİ

BURSA Firmalarına ve kişilere SEO HİZMETİ vermekteyiz.

SEO BURSA HİZMETİ kapsamında, arama motoru optimizasyonu, responsive web tasarımı, e-ticaret sitesi ve uygulamaları, sosyal medya danışmanlığı, kurumsal kimlik ve markalaşma süreci danışmanlığı, firma tanıtım videosu, logo ve banner tasarımları, google adworks ve sosyal medya reklamları danışmanlığı konularında, alanında profosyonel, bilgili ve tecrübeli bir çok referansa sahip, serbest çalışma(frealance) biçimini tercih eden uzmanlardan oluşan, proje bazlı ekip çalışmasını benimsemiş, bir hizmet plartformuyuz.
Sizin Hedefiniz ... Bizim İşimiz sloganımız esasında İnternet mecrasında ki hedeflerinize varabilmeniz için çalışıyoruz.Bu çalışmamızın her aşamasında sizlerle birlikte hareket ediyor, bilgilendiriyor ve sizlerin görüşlerini değerlendiriyoruz.Amacımız işimizi yaparken kazandırmak ve kazanmaktır.

Bizim hizmet alanımızda başarının tanımı, kazandırmaktır;Müşterilerimiz internet mecrasında başarılı olmak ve kazanmak için gelir.Bu nokta da gelen müşteri konu hakkında az çok bilgi sahibidir ki bu çalışmaya ihtiyacı olduğunu fark etmiş ve az çokta bilgilenmiştir.Biz müşterimizi ve işini en iyi şekilde anlamaya gayret gösterir, beklentilerini yani hedefini öğreniriz.
Seo Bursa olarak Müşterimizle görüşüp talebini aldıktan sonra, istenenler konusunda detaylı bir analiz ve değerlendirme yapar,müşteri beklentilerinin ne şekilde karşılanabileceği, hedefe ulaşabilmek için gereken çalışma planı, hedefe ulaşma süresi ve maliyetleri belirleriz.Müşterimize kısa bir sunum hazırlarız.
Müşterimize sunumu yaptıktan sonra, her iki tarafta çalışma hakkındaki son görüşlerini belirtir ve anlaşma sağlanması durumunda, seo danışmanlığı sözleşmemize bu çalışması ile ilgili farklı eklentiler var ise onları ekler ve iki taraf olarak imzalarız.İmzadan sonra çalışma sürecini başlatırız.

SEO ON6

Ekibimizin farklı katagorilerde gerçekleştirdiği işler.

seon6-ekibi
SEO Hizmeti

Web Site Tasarımı

Sosyal Medya

Firma Tanıtımı

Logo Banner Tasarımı

SEO ON6 Hİzmet Planlaması

Sözleşmesini yaptığız her çalışma için çalışma planı yapılır.

ANALİZ

Çalışma için gereken bütün analiz ve değerlenirmeleri kapsayan aşamadır.Detay lar işin kalitesini belirler.Çslışma süreleri ve zamanları planlanır.Görev dağılımı yapılır.

HEDEF

Hedef odaklı çalışma başlarken çalışmada kullanılacak metin ve görsel içerikli belgelerin tasarımı ve mevcut ise kullanıma hazır gelmeleri sağlanır ve kontrol edilirler.

ÇALIŞMA

Planlanan çercevede çalışma başlatır ve her ekip üyesi süre ve zamana uygun olarak çalışmalarını gerçekleştirirler.Çalışma içerisinde belirli aralıklarla yapılanlar değerlendirilir.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşterilerimiz sözleşme yapıldıktan sonra, bizlerden istedikleri zaman yardım ve görüş alabilmekte, çalışmnın gidişatı hakkında kendileri tarafımızdan düzenli olarak bilgilendirilmektedir.

Arama Motoru Denince
Google!

Arama motoru denince ilk akla gelen elbette Google. Pek çok insan hangi internet sitesine gitmek istediğini biliyor olsa da, tarayıcının adres çubuğuna o sitenin internet adresini yazmak yerine, Google'ın arama çubuğuna sitenin adını yazmayı tercih ediyor. Çünkü Google pek çok internet kullanıcısının internete giriş sayfası.Google, dünyanın en büyük arama motorlarından birisidir. Rusya ve Çin gibi birkaç ülke dışında Dünya'nın neredeyse her yerinde arama motoru alanında tartışmasızı lider konumdadır. Her gün deva veri merkezleri üzerinden, her gün milyarlarca kullanıcının sorularını yanıtlıyor.

SEO ON6 Hizmet EKİBİ

Seo ON6 olarak internet mecrasında sizlere farklı hizmetleri en kaliteli şekilde sunan ekibimiz.

SEO SEOON6 SEOBURSA DANIŞMANIK HİZMETİ

seo-danışmanı-nedir
SEO DANIŞMANLIK
Orhan Salih HEPER

SEO ON6 Olarak en önemli konunun size danışan firma veya kişiyi en doğru şekilde bilgilendirmeniz gerektiğini söylerek işe başlamak gerektiğini biliyoruz.SEO Arama MOtoru Optimizasyonu konusunda sizden talepte bulunan kişler, genellikle basit bir çalışma ile sonuç alınabileceğini sanabilirler.SEO çalışması sanılanın aksine son derece çaba gerektiren, bilgi gerektiren, özen gerekiren vede en önemlisi istikrar ve sabır gösterilmesi gereken bir çalışmadır.BURSA ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU çalışması isteyen müşterinize bu durumu bir şekilde anlatmalısınız.

kurumsal-yapı-nedir
KURUMSAL KİMLİK
Orhan Salih HEPER

İşinizi iyi yapmanız, kalıcı ve istikrarla büyüyen bir firma olmak için yetmeyebilir. Okuduğunuz her dergi-gazete sayfasında veya internetteki her 'tık'ta karşınıza çıkan reklam ve tanıtım kalabalığının içinden sıyrılmanın yolu kalıcı bir kurumsal kimlik tasarımından geçiyor. Kurumsal kimlik tasarımı, sizin dışarıya dönük yüzünüz ve vitrininiz; bıraktığınız 'ilk intiba'dır. Ve ilk intiba her zaman önemlidir. Kurumsal kimliğiniz, ileriye dönük olarak reklam yatırımlarınızın daha başarılı olmasını sağlar.

seo-sözleşmesi-nedir
SEO SÖZLEŞME
EDİTÖR

Hizmet sektörü kendisini yeterince iyi ifade edemiyebilir.SEO hizmeti konusunda müşterinize gerekli bilgileri verdikten sonra anlaşılan konuları detaylı olarak anlatan (hizmet süresi, hizmet ücreti vb.) hizmetin neleri kapsadığı gibi bilgileri detaylı olarak içeren, yazılı bir sözleşmeyi iki tarafın mutabık olacağı biçimde hazırlayın ve imzalayın.Bu sözleşme iki taraf için de gerekli olup, sorumlulukları hatırlatan ve gerektiğinde iki taraf içinde yaptırımları kapsayan bir belge niteliği taşımaktadır.Söz uçar yazı kalır deyiminde olduğu üzere yaptığınız işi belgelendirme ve arşivleme konusunda gerekli hassasiyeti göstermekten uzak kalmayı.

seo-hedefi-nedir
SEO HEDEF SÖZÜ
EDİTÖR

SEO BURSA konusunda müşteri beklentileri aşırı anahtar kelime kullanımı ile birlikte birinci sayfa, birinci sıra da yer almak gibi üst düzeydedir.Olmaz kelimesi negatif bir mana taşısada, reine göre doğruluk içermesi daha önemlidir.Hiç bir arama motoru başta google kimseye hiç bir çalışma yöntemi ilee boyle bir garanti vermez iken, sadece işi alabilmek adına, bu tür bir söz ve garanti vermemelidir.Zaten böyle bir surum söz konusu olsa farklı çalışma ve yöntemlerede gerek kalmazdı.Yapılan birbirinden farklı onlarca değerlendirme sonunda gerçekçi ve yaklaşık hedefler sunmak, hemsizin için hemdebeklentileri olan müşteriniz için en uygunu olacaktır.

anti-seo
SEO ÇATIŞMASI
EDİTÖR

SEO Konusunda SEO ON6 tarafından benimsenen durum aynı sektörde birden fazla firmaya hizmet vermemektir.Bir çok hizmet veren için bu olumlu görünsede bizce böyle değildir.Hizmet etiği açısından olumsuzluk içermesinin, yanı sıra SEO tatmini açısındandanda negatif bir durumdur.Hizmet sırasında öncelikten tutunda hedeflere kadar bir çok çatışma doğar. şöyleki sizin genel anlamda yapmanız gereken kıyaslama içe döner ve taraf olma durumu ortaya çıkar.Kendinize rakip olursunuz müşteri ve sizin her an kafanız karışır.

seo-bursa-hizmeti
BÖLGESEL SEO
Orhan Salih HEPER

SEO ON6 kuruluş felsefesi de olan, Bursa bölgesel SEO hizmeti değerine geç varılan bir SEO yöntemidir.Kapsamı belle olan bir bölgeye hizmet vermeyi, satış yapmayı hedefleyen kişi veya firmayı, hedeflenen ölçekte daha hızlı ve verimli bir şekilde, öne çıkarmak ve tanıtmak açısından daraltılmış BÖLGESEL SEO çalışması en uygun olandır.Günümzde kullanılan ve internet kullanmamızı sağlıayan teknolojik cihazlar ve uygulamalar konum esaslı sunm yapmaktadırlar, bu seo çalışması için dikkat edilmesi gereken bir durumdur.

orjinal-içerik
İÇERİK YÖNETİMİ
EDİTÖR

SEO Etkisi kesinlikle yüksektir.Sitenizde bulunan içeriklerin, metin ve görsellerin fontlarının ve renk seçimlerinin, güncel ve orjinal DİKKAT !!! ORJİNAL olması çok ama çok önemlidir.Okuması zor olan fontlar, silik veya aşırı koyu renk seçimleri seçilmemeli, sağdan soldan kopyalanmış, konu ile alakalı olmayan görseller ve bunların birde doğru boyutlarda olmaması, alt etiketlerinin olmayışı seo ya dip yaptırı...Kopya içerik kullanmayınız özenle kendi içeriklerinizi belirli aralıklarla kendiniz oluşturarak sitenize koyunuz.

seo-destek
SEO DESTEK
EDİTÖR

Günümüzde değeri iyice anlaşılmış olsada, hatırlatmada fayda görüyorum.Bazden kalabalık bir caddede kafanızda farklı düşünceler bir koşturma içerisinde olursunuz ya, osırada gözünüze bir tabela takılr ilginizi çeker ama vaktiniz yoktur, işte o tabelada bulunan bir web adresi aklınızda kalır ve müsait olduğunuzda çoğunlukla tam adresi nadirende aklınızda kalan kısmı girerek arama yaparsınız, aslında bu yazdıklarım kurumsal kimlik dahilnde yapılması gerekenleri kapsasada ziyaretçi trafiği açısından seo hizmetinede girer ; Tabelada, kartvizitte,size kahve edilen fincanda ve daha bir çok yerde bulunan web adresi bile seo çalışmasına destek niteliği taşır, bence.

seo-iletişim
İLETİŞİM
EDİTÖR

Web sitenizdeki en önemli kısımlardan birisi sayfalarda dolaşırken, ziyaretçinin bir ürün veya hizmet konusunda yorum yapabilmesi ve soru sormasına imkan veren form ların bulunması, sizden haberlere ulaşabileceği buttonların bulunmasıdır.Size bir şekilde kolayca soru soarabilmesi, yorum yapabilmesi ziyaretçi sitede kalma süresinide olumlu etkiliyecektir.Site tasarım aşamasında özellikle bu konuya dikkat edilme ve dozajında uygulamalar kullanılmalıdır.Sitenizin iletişim sayfasıda, başta harita ve yol bilgisi olmak üzere en size ulaşılabilmesi için özenle tasarlanmalıdır.

seo-görsel içerik
SEO GÖRSEL
Orhan Salih HEPER

Sitenizde ve SEO çalışmaları sırasında kullanacağınız görsel içeriklerin mümkün olabildiği kadar orjinal olmasına çalışın.İmkanlar dahilinde hizmet vermiş olduğunuz kişi veya firmanın sahip olduğu görselleri kullanmaya özen gösterin.Görselleri kullanmadan önce üzerinde gerekli optimizasyonları ve düzeltmeleri yapın.Firmanın katılmış olduğu fuar veya tanıtım resimleri var ise bunlardan faydalanın.Görsel içerik kullanımında alt etiket ve görsel ölçülerini girmeye özen gösterin.Görsellern özenli link çıkışı ve yönlendirmeleri yapın.Google gibi arama motorlarındaki aramalarda görsel aramaların kolaylık ve kısa yoldan ulaşım için sıklıkla kullanıldığını unutmayın.

firma-tanıtım-filmi
FİRMA TANITIM VİDESOSU
EDİTÖR

Firmanızın vermiş olduğu hizmeti ve yapısını anlatan süresi 60/120 sn olan yani çok uzun olmayan, profosyonelce hazırlanmış bir kısa tanıtım videosuna sahip olması önemlidir.Bu kısa video uzun metinler okumaktan sıkılan, vakit sıkıntısı çekenler için iyi olduğu kadar, promosyonlarınızdada etkili bir eleman olacaktır.Bu kısa tanıtım videosunu sitenize koyabileceğiniz gibi farklı video paylaşım sitelerine koyarak ve mümkün olduğu kadar, açıklayıcı bilgiler ve linkler vermek sureti ilede kullanabilirsiniz.Burada dikkat etmeniz gereken en önemli detay, yapımın profosyonelce hazırlanmış olmasıdır.

seo-raporu-nedir
RAPORLAMA
EDİTÖR

SEO çalışmasının olmazsa olmazı raporlamadır.Yapılan çalışmaların sonucunu görmek, tabiri caizse üreticinin bütün çabalarından sonra, dalda kirazı görmesi gibi bi şeydir.SEO çalışmanızın bütün değerlendirmelerini, gereken analizleri yapar, çalışma öncesi duruma göre mukayese edersiniz.SEO çalışmasının hizmet verdiğiniz siteye katkısının ne derece olduğunu, nelerin iyi, nelerin eksik olduğunu görebilirsiniz.SEO uzun vadeli bir çalışma olarak kabul edilirse, yeni yol haritanızı belirlemekte işiniz daha bir kolaylaşır.SEO PAKETİ olarak verilen hizmette bu durum biraz daha farklıdır, orada kontrollü bir çalışma olduğu için sonuçlar bütün çalışmalar için birbirine yakın ve stabildir.SEO çalışma raporunun gerekli açıklamaları ile müşteriye sunumu çok önemlidir.

SEO ON6 ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU
SEO BURSA