seo-fiyatı

SEO FİYATLARI NASIL BELİRLENİR?

Hızla hedeflerin büyümesi SEO (arama motoru optimizasyonu) ya duyulan ihtiyacın artması sektörün daha rekabetçi ve zorlu bir hal almasını sebeb olmaktadır.Bu durumdan dolayı da SEO fiyatları rekabetin artmasıyla doğru orantılı olarak sürekli bir artış yaşıyor. SEO fiyatları konusunda pek çok uzman ve firma birbirinden farklı rakamlar telaffuz ediyor. Bu nedenle de müşteri daha da kararsızlaşarak tereddüte düşüyor.Bugünkü konumuzda SEO fiyatı belirlemek için hangi konulara ve kriterlere dikkat edilmelidir. SEO fiyatları en çok neye göre değişkenlik gösterir

SEO Fiyatının Etkenleri?

Anahtar kelime rekabeti önemlidir.Bu kriter o kelimedeki rekabeti kısmen simgeler. Ancak tek başına yeterli bir veri değildir. Google genel sonuç sayısı kadar Türkçe sonuç sayısına da bakılmalıdır. Örneğin SEO kelimesi uluslararası bir kavramdır. Dolayısıyla Genel aramalardaki sonuç sayısı Türkiye’deki rekabeti tam olarak yansıtamaz. Bu sebeple, Türkçe aramalardaki sonuç sayısına da bakmak gerekecektir. Sitenin yayında olduğu süre ne kadar fazla ise, SEO çalışması da Google’ın yaşına gösterdiği itibar sebebiyle o kadar kolay olacaktır. Bu sebeple yeni sitelere SEO çalışması yapmak fiyatı arttırabilecek bir unsurdur.

Sitenizin sahip olduğu yazılım ve alt yapı, seo uygulamaların geliştirilmesine ve çeşitliliğine uygun ise bu da çok önemli bir faktör oluyor.Konunun başlığı olan fiyat yani tersten okur isek bu işe ayırabileceğiniz bütçe önemli.

Geri ileri
google-haritalar

Google Haritalar

Sep 13 2017
open cart

OpenCart

Sep 13 2017
Wordpress

Wordpress

Sep 13 2017

Son Yorumlar

Yorum Yazabilirsiniz.