opencart

Open Cart

Opencart internette bir ürün satmaya yarayan açık kaynaklı PHP tabanlı bir E-Ticaret Scriptidir. Ücretsizdir. Opencart, E-ticaret sitelerinde en çok kullanılan yazılımdır. Açık kaynak yazılım olmasının sebebi geliştirilmek istenmesidir. Açık Kaynaklı kod geliştilmeye uygun, çok kişinin yazılıma ek kodlar ekleyerek yazılımı daha da kullanılır hale getirilmek istenmesidir. Yoksa, açık kaynaklı kod demek kendi sitenizde ki tüm kodlarn herkes tarafından görüleceği, açık olacağı anlamına gelmemekdedir.Şu an internette var olan çoğu profesyonel şirketler ve orta ölçekli bir çok şirkete ait siteler Opencart alt yapısındadır. Bu yazılımı seçmelerinin sebebine gelince, hayatında daha hiç kod yazmamış, kod bilgisi sıfır, internet kullanımı sıfır olan birinin bile bu yazılımı rahatlıkla kullanabilir olmasıdır. Kendine ait ürünleri internet aracılığı ile anında satmaya başlayabilir.Opencartta sayısız ürün girilebilir ve site içinde bu ürünlerin tanıtımını yapabilirsiniz. Sayısız kategori oluşturabilir ve bayii oluşturabilirsiniz.Ayrıca bir çok dilde desteği vardır ve bunun yanısıra birçok para birimi altında ürünlerinizi satabilirsiniz. Diyelim yurt dışından birilerine ürününüzü satacaksınız, müşteri para birimini site içinde anında Euro ya da Dolar olarak ayarlayabilir ve ürününüzü o para biriminden satın alabilir. Bunun yanısıra otomatik resim boyutlandırma ve daha birçok güzel özelliklere sahipdir. Ve siz bunları yapmak için paralar ödemek zorunda değilsiniz. Hiç para ödemeden böyle harika bir E-Ticaret scriptine sahip olabilirsiniz. Opencart hızlı kurulum ve 6 000′ den fazla eklenti ve modülü ile internette satış yapmak isteyen çok kişinin kolaylıkla kurarak kullandığı ücretsiz harika bir yazılımdır. Kendi E-Mağazasına sahip olan bu kişiler sitelerini rahatlıkla yönetebilir ve ürünlerini kendileri ekleyerek satabilirler.

Open Cart Kurulumu

OPENCART E-TİCARET WEB SİTESİ Sahibi Olmak İstiyorsunuz fakat Opencart' tan anlamıyorsunuz. İnternette satış yapmak istiyorsunuz fakat E-Ticaret sitesi nasıl kurulur detaylı bilgiye sahip değilsiniz. O zaman bize ulaşın biz sizin yerinize sizin istediğiniz tarz, istediğiniz renklerde, istediğiniz tasarımda sitenizi kuralım.

Ücretsiz E-Tİcaret scriptlerinde Opencart, Oscommerce, Magento, Prestashop vb. scriptler yer alsa da bizim önerdiğimiz ve memnun kaldığımız en kolay yazılım olarak Opencart başı çekmekdedir.

Geri ileri
google-haritalar

Google Haritalar

Sep 13 2017
open cart

OpenCart

Sep 13 2017
wordpress

Wordpress

Sep 13 2017

Son Yorumlar

Yorum Yazabilirsiniz.