google-news

GOOGLE NEWS

SEOON6 olarak Türkiye’de haber sitesi kavramının çok ciddi anlamda yaygın hale gelmesi ile birlikte Google News kavramı da bir o kadar önem arz eder hale geldi. Arama motorları zaman içerisinde kendilerini her türlü web sitesini en ideal halde listeleyebilmek için geliştirdi. Google News, insanların en iyi haber sitelerine kolay yoldan ulaşması için büyük bir imkan haline geldi.Google News veya ülkemizde bilinen adıyla Google Haberler, Google tarafından kullanıcılara kalite yönergelerine uygun içerikleri ulaştırmak için oluşturduğu bir haber servisidir.emelleri 2002 yılında atılan ve 2006 yılı itibariyle mobil cihazlar ile uyumlu hale getirilen Google News, dünya genelinde 50 binden fazla haber sitesinden içerikleri toplayarak kullanıcılar ile buluşturmaktadır.

Google News Başvurusu / Kayıt Nasıl Yapılır?

Google Haberler Yayıncı Merkezi bunun için özel bir başvuru sayfası oluşturmuştur. DMOZ sistemini bilenler iyi bilir. Kayıt esnasında vereceğiniz bilgiler çok önemlidir. Burada sizden istenen bilgileri en ince detayları ile paylaşın. Sitenizi tanıtırken Google News Yönergeleri içerisinde yer alan tüm bilgileri derinlemesine inceleyin. Bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurun ve yukarıdaki linke tıkladığınızda karşınıza çıkan doğrulama seçeneklerini de eksiksiz yapın. Başvuru formunu gönderdiğiniz andan itibaren 2 – 3 haftalık bir inceleme süreci içerisine gireceksiniz.

Google şirketi, haber sistemini diğer arama motorlarından farklı tutmak ve kaliteli içerikleri insanlara sunabilmek adına bu sistemi son derece ince eleyip sık dokuyor.

Etiket
Geri ileri
google-haritalar

Google Haritalar

Sep 13 2017
Blog Image

OpenCart

Sep 13 2017
Wordpress

Wordpress

Sep 13 2017

Son Yorumlar

Yorum Yazabilirsiniz.