google-haritalar-maps

Google Haritalar

Akıllı telefonların kullanımı artmasıyla Google haritalarının önemi artmıştır. Artık neredeyse her Google aramasında karşımıza harita çıkmaktadır.Googleharitalar sayesinde müşterileriniz firmanıza lokasyon olarak daha çabuk ulaşmasını sağlayabiliriz. Google haritaları sadece konumuzu göstermez. Burada telefon numaralarınızı, site adresinizi, e-mail adresinizi, çalışma saatleriniz gibi birçok bilgiyi paylaşabilirsiniz. Google Haritanızı istediğiniz zaman düzenleme yapabilirsiniz. Bölgesel bir değişilik yapmadığınız süre zarfında tekrardan doğrulama istemez.

Google Harita Kaydını Neden Yaptırmalıyım?

Google'un hizmeti olan harita kaydı ile Google aramalrında ilk sayfaya çıkabilmek için yaptırmalısınız. Müşterileriniz firmanızı daha kolay bulabilmesi için yaptırmalısınız. Akıllı telefonlarda Google haritalarında konumunuzu aatılarak bulabilirler. Google haritaları, Google'un gözünde değeriniz arttırır. Bu nedenle de Seo'ya katkısıda vardır. Sitenizi Google haritalarına eklediyseniz, Adwords reklamlarınızda konum işaretleme yapabilme şansı vermektedir.

Başvuru yapıldıktan sonra 14 gün içerisinde Google'dan gelen kod ile harita aktif edilmektedir. Bazen kod tarafınıza ulaşmadığında Google ile iletişime geçip haritayı aktif ettiriyoruz.

Geri ileri
google-haritalar

Google Haritalar

Sep 13 2017
Blog Image

Opencdart

Sep 13 2017
wordpress

Wordpress

Sep 13 2017

Son Yorumlar

Yorum Yazabilirsiniz.