google dökümanlarda neler yapabilirsiniz?

Google Survey Formlar

Google tarafından hizmete sunulan, ücretsiz bir form anket oluşturma uygulamasıdır.Google dökümanlar bölümünde bulunan,formlar bölümünü kullanarak, yeni anket başlatabilir, bir etkinlik için formlar düzenleyip, online sunabilirsiniz.GOOGLE adım adım size ne yapacağınızı gösterecektir.Google Dokümanlar, metin ve paragrafları kolayca biçimlendirmenize yardımcı olacak akıllı düzenleme ve biçimlendirme araçları ile dokümanlarınıza canlılık kazandırır. Yüzlerce yazı tipi arasından seçim yapabilir; bağlantı, resim ve çizim ekleyebilirsiniz. Tüm bunlar ücretsizdir.

Bırakın hesaplasın Google E-Tablolar, verilerinizi renkli grafiklerle çarpıcı bir şekilde sunmanızı sağlar. Yerleşik formüller, pivot tablolar ve koşullu biçimlendirme seçenekleri zaman kazandırır ve sık gerçekleştirilen e-tablo görevlerini kolaylaştırır. Tüm bunlar ücretsizdir.E-tablolarınıza dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman ulaşın Nereye giderseniz gidin, İnternet bağlantınız olmasa bile telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan e-tablolarınıza erişin, e-tablo oluşturun ve düzenleyin.Siz kullanmaya hazır olduğunuzda E-Tablolar da kullanılmaya hazırdır. Tarayıcınız yoluyla bir e-tablo oluşturmanız veya mobil cihazınıza ilişkin uygulamayı indirmeniz yeterlidir.

Sizin için önemli olan hikayeleri anlatın

Google Slaytlar; çeşitli sunu temaları, yüzlerce yazı tipi, yerleştirilmiş videolar, animasyonlar ve çok daha fazlası ile fikirlerinize parıltı katar. Tüm bunlar ücretsizdir.

Siz kullanmaya hazır olduğunuzda Slaytlar da kullanılmaya hazırdır. Tarayıcınız yoluyla bir sunu oluşturmanız veya mobil cihazınıza ilişkin uygulamayı indirmeniz yeterlidir.

Geri İleri
Google Haritalar

Google Haritalar

Sep 13 2017
opencart

Opencart

Sep 13 2017
wordpress nedir

Wordpress

Sep 13 2017

Son Yorumlar

Yorum Yazabilirsiniz.